Väikeste laste grupp kannab nimetust ja logo -
Väikeste laste grupis treenivad lapsed kuni 12 aastat. Treeningud baseeruvad suures ulatuses Taekwondo-l, treeningud viiakse läbi füüsiliste harjutuse, mängude ja taekwondole omastele tehnikatele.

Suurte grupp kannab nimetust ja logo -
Treeningud baseerubad taekwondo, kickboxingu ja teiste huvitavate võitluskunstide põhjal. Suure osa panustame ka füüsilisele ettevalmistusele astumaks võitluskunstide maailma.

Fitness & Aerobics grupp kannab nimetust ja logo -

TAEKWONDO
Taekwondo WTF sõnul on Taekwondo üks kõige süstemaatilisem ja teaduslikum traditsiooniline Korea võitluskunst, mis õpetab rohkemat kui füüsilisi oskusi, vaid tugevndab keha, vaimu ja mõttet läbi treeningute. Tänapäeval on Taekwondo WTF ülemaailmne spordiala, mis on rahvusvaheliselt tunnustatud, ning seisab ametlikult olümpiakavas. Allikas: Wikipedia.ee
Osaleme võistlustel Eestis ja välismaal, käime laagrites ja seminaridel. Väga hästi sobib siduda treeningud XMA ja Martial Arts Trickinguga. Meie eesmärk ei ole ainult arendada sport Taekwondo-d, vaid 100%-lt ka Taekwondo traditsioonilist ja võitluskunstiliku poolt! Tegeleme ka suuresti Extreme Taekwondo arendamisega, see on kus me kasutame väga erilisi löögi- ja hüppetehnikaid selle suurepärase võitluskunsti arendamiseks. Kui teate, mis on Korean Tigers või Taepoong siis teate ka mida meie teeme!  Meie tegevusi ja treeninguid toetab suuresti Eesotsas Estonian Olympic Taekwondo Federation. Team Yong Taekwondo treeningud toimuvad Kunda spordikeskuses, lisaks toimuvad väljasõidud ja laagrid üle Eesti ja ka välismaal.
Extreme Taekwondo- Ekstreem Taekwondo - see on uus vaatenurk traditsioonilistele võitluskunstidele. Uskumatu tehnika käte ja jalgadega, akrobaatilised hüpped ning moderne ja effektne relvade kasutus. See kõik viib Taekwondo uuele tasemele võitluskunstide arengus ja maailmas, säilitades traditsiooniliste võitluskunstide sisemise ilu ja jõu! Extreme Taekwondo - See on suurepärane instrument eluks vajalike oskuste ja teadmiste arendamiseks, vaimsete võimete suuredamiseks ja eesmärkide seadmiseks ning saavutamiseks.  Esimene ametlik Extreme Taekwondo dojang ja treeningud toimuvad Kunda Spordikeskuses. Team Yong teeb ka väljasõite teistesse linnadesse ja spordiklubidesse tutvustamaks populaarsust koguvat ala.

ULTRAfight

 ULTRAfight sai alguse Spordiklubi Team Yong ja Tartu võitluskunstiklubi - A.L.O Crew entusiastlikust ideest luua midagi uut ja teistsugust. Idee proovida Eestis uudset lähenemist võitlusspordis sai alguse kunagise USA võitluskunsti liiga WCL (World Combat League) jälgimisest.

Ultrafight`i võiks iseloomustada järgmiselt: kiire ja vaatemänguline võitlussport, kus ainult 2 minutilise matši võitja selgitatakse välja ühe raundi jooksul. Üks raund seepärast, et võistlejatel ei oleks võimalik pikk "kummi venitamise" taktika matši ajal. Mängu tuleb panna koheselt kõik tehnilised oskused. Pealtvaatajale lisab vaatemängulisust võitlussituatsiooni kiire ja sportlikult agressiivne kulg.Tegemist on täiskontaktse püstivõitlusega, kus reeglite järgselt on lubatud kõik enamlevinud jala ja käelöögitehnikad karatest, taekwondost ja poksist. Võistlejate osalemise alammäär on 16. eluaastat (sel juhul on kohustuslik peakaitse).MARTIAL ARTS TRICKING
Martial Arts Tricking on kombinatsioon paljudest erinevatest spordialadest: Põhilised baas alad on: Taekwondo, Akrobaatika ning breik tants. ''Trikitada'' on võimalik igalpool ja igal ajal- kas saalis, õues muru peal, või kasvõi tänavatel. Alale annab motivatsiooni kaasahaarav muusika. Keerulised kombinatsioonid tvistidest, saltodest ja effektsetest löökidest teevad selle spordiala ainulaadseks, effektseks ja kaasahaaravaks. Omame esimesi rahvusvahelisi võistluskogemusi nii sportlaste, kui ka kohtunike näol. Team Yong Tricking toimetab Kundas + Rakveres

 
 Taekwondo  FITNESS
Taekwondo fitness - see on uus ja atraktiivne lähenemine fitness maailmale. Keskmise intensiivsusega rühmatreeningud kestavad 45 - 60 minutit. Kasutame treeningutes Taekwondo maailmast tuntuid võitluskunsti elemente: löögid, blokid ja hüpped. Võitluskunstide tehnikate kasutamine treeningutes lisab kaasahaaravust. Treeningud parandavad teie kehalisi ja vaimseid võimeid. Samuti kasutame oma treeningutes aeroobikas tuntud elemente, mis on treeningprotsessi käigus segatud proffesionaalse massaaži maailma elementida.

Fitness & Functional Training

Kickboxing & K1

Trickingu instruktor
Albert Benedik
TKD fitness & relaxing
massöör
Viktoria Šutova
Litsentsi/tunnistuse nr: 094622
EKR 3
TKD Fitness & Aerobic
Svetlana Šutova
Litsentsi/tunnistuse nr: 094620
EKR 3
Taekwondo / ULTRAFIGHT
Marko Levtšenko
Litsentsi/tunnistuse nr: 094626
EKR 4
TREENERID

 

 

 

 

 

 

 

 

https://www.spordiregister.ee/