VÕISTLUSTE TULEMUSED

Rakvere CUP 2012
10.11.2012
Rakvere
Kelly Konetski 2. koht
Daniil Rogožkin 3. koht
link1, link2
Pärnu CUP 2013
05.10.2013
Pärnu

Anete Alice Orumaa 1. koht
Daniil Rogožkin 2. koht
Kristiina Küngas 2. koht
Jana Šumilova 3. koht
link1, link2
Rakvere CUP 2013
09.11.2013
Rakvere



Sten Arro 2. koht
Daniil Rogožkin 2. koht
Robin Alexander Jäppinen 2. koht
Diana Vassiljev 2. koht
Erik Šumilov 3. koht
Jana Šumilova 3. koht
link1, link2
Martial Arts Games 2014
Veebruar 2014
Tallinn






Sten Arro 1. koht
Robin Aleksander Jäppinen 2. koht
Ronald Smorodin 2. koht
Anete Alice Orumaa 2. koht
Kristiina Küngas 3. koht
Erik Šumilov 3. koht
Daniil Rogožkin 3. koht
Jaak Prommik 3. koht
Alex Larionov 3. koht
link1, link2
Tallinna meistrivõistlused 2014
Märts 2014
Tallinn



Robin Aleksander Jäppinen 1. koht
Alar Aja 2. koht
Daniil Rogožkin 2. koht
Kristiina Küngas 2. koht
Jana Šumilova 3. koht
Alex Larionov 3. koht
link1, link2
Saue SPRING CUP 2014
Mai 2014
Saue






Alex Larionov 1. koht
Artur Ukolkin 1. koht
Jana Šumilova 2. koht
Kristiina Küngas 2. koht
Anete Alice Orumaa 3. koht
Oskar Soomre 3. koht
Ronald Smorodin 2. koht POOMSAE
Jana Šumilova 1. koht POOMSAE
TEAM YONG meeskonnale 3. koht
link1
Kohta-Järve CUP 2014, ITF
18.10.2014
Kohtla-Järve
Daniil Rogožkin 1. koht
Ronald Smorodin 2. koht
Robin Aleksander Jäppinen 3. koht
link1
1st Tallinn international Open 2014
01.11.2014
Tallinn







Daniil Rogožkin 1. koht
Fred Ankipovitš 1. koht
Alar Aja 2. koht
Ronald Smorodin 2. koht
Robin Aleksander Jäppinen 2. kot
Kristiina Küngas 2. koht
Erik Šumilov 2. koht
Violetta Mitjuhhina 2. koht
Jana Šumilova 3. koht
Alex Larionov 3. koht
link1
Ogre CUP 2014
21.12.2014
Ogre, Läti
Robin Aleksander Jäppinen 2. koht
Daniil Rogožkin 3. koht
Ronald Smorodin 3. koht
link
Lääne-Virumaa taekwondo liiga 1  
Martial arts games 2015  
Tallinna meistrivõistlused 2015  
Lääne-Virumaa taekwondo liiga 2 & ultrafight  
Saue SPRING CUP 2015  
Kohtla-Järve cup ITF 2015 Daniil Rogožkin 1. koht
Lääne-Virumaa taekwondo liiga 3 & ultrafight












TAEKWONDO
Erik Gruša 2. KOHT
Artur Ukolkin 1. KOHT
Erik Šumilov 1. KOHT
Angelika Suslova 2. KOHT
Kristiina Küngas 1.KOHT
Dmitri Blitsin 2.KOHT
Hardi Heero 1.KOHT
Anette-Alice Orumaa 2.KOHT
Kristina Jakovleva 1.KOHT
ULTRAFIGHT:
Erki Roots 2. KOHT
Karlis Kartash 1. KOHT
link1
Ogre CUP 2015
Ogre, Läti
Jana Šumilova 2. koht
Ronald Smorodin 3. koht
Erik Šumilov 3. koht
Hardi Heero 3. koht
link1
Martial arts games 2016
13.02.2016-14.02.2016
Tallinn







Daniil Rogožkin 1. koht
Hardi Heero 1. koht
Ronald Smorodin 2. koht
Erik Šumilov 2. koht
Artur Ukolkin 2. koht
Violetta Mitjuhhina 2. koht
Anete Alice Orumaa 2. koht
Kristina Jakovleva 2. koht
Dmitri Blitsin 2. koht
Angelika Suslova 3. koht
link1
Nurtzi OPEN 2016
17.04.2017
Nurmijärvi, Finland


Jana Šumilova 2. koht
Daniil Rogožkin 3. koht
Anete Alice Orumaa 3. koht
Erik Šumilov 3. koht
Artur Ukolkin 3. koht
link1
Marupe 2016
14.05.2016
Marupe, Latvia

Anete Alice Orumaa 1. koht
Jana Šumilova 2. koht
Daniil Rogožkin 3. koht
Karina Jakovleva 3. koht
link1
EMV kickpoks 2016
21.05.2016
Tartu
Karlis Kartash 2. koht
link1
Tallinn CUP 2016
10.12.2017
Tallinn










Daniil Rogožkin 1. koht
Violetta Mitjuhhina 1. koht
Kristiina Küngas 1. koht
Artur Ukolkin 1. koht
Emilia Danilova 1. koht
Anete Alice Orumaa 2. koht
Hardi Heero 2. koht
Kristina Jakovleva 2. koht
Karina Jakovleva 2. koht
Jana Šumilova 2. koht
Erik Šumilov 2. koht
Dmitri Blitsin 3. koht
Andrei Aksjonov 3. koht
link1
Ogre CUP 2016
17.12.2016
Ogre, Läti

Anete Alice Orumaa 1. koht
Jana Šumilova 3. koht
Ronald Smorodin 3. koht
Daniil Rogozkin 3. koht
link1
Martial arts games 2017
11.02.2017
Tallinn













Andrei Aksjonov 1. koht
Hardi Heero 1. koht
Emilia Danilova 1. koht
Sten Arro 2. koht
Endel Saar 2. koht
Janika Logotsjova 2. koht
Violetta Mitjuhhina 2. koht
Anete Alice Orumaa 2. koht
Ronald Smorodin 2. koht
Daniil Rogozkin 2. koht
Jana Šumilova 2. koht
Veronika Jakovleva 3. koht
Dmitri Blitsin 3. koht
Erik Šumilov 3. koht
Kristiina Küngas 3. koht
KICKBOXING low-kick Karlis Kartash 2. koht
link1
Nurtzi OPEN 2017
01.04.2017
Nurmijärvi, Finland




Hardi Heero 1. koht
Daniil Rogožkin 2. koht
Veronika Jakovleva 2. koht
Anete Alice Orumaa 2. koht
Jana Šumilova 2. koht
Karina Jakovleva 3. koht
Erik Šumilov 3. koht
link1

Bauska 2017
08.04.2017
Bauska, Latvia






Anete Alice Orumaa 1. koht
Kristiina Küngas 1. koht
Jana Šumilova 1. koht
Violetta Mitjuhhina 1. koht
Kristina Jakovleva 2. koht
Dmitri Blitsin 2. koht
Emilia Danilova 2. koht
Andrei Aksjonov 3. koht
Erik Šumilov 3. koht
link1
Berlin Open 2017
06.05.2017-07.05.2017
Berliin, Saksamaa
Anete Alice Orumaa 1. koht
link1
Marupe cup 2017
14.05.2017
Marupe, Läti




Ronald Smorodin 1. koht
Karina Jakovleva 1. koht
Jana Šumilova 2. koht
Anete Alice Orumaa 2. koht
Erik Šumilov 2. koht
Artur Ukolkin 3. koht
Denis Dmitrev 3. koht
link1
Puurmani cup 2017
14.05.2017
Tartu


Andrei Aksjonov 1. koht
Emilia Danilova 1. koht
Tsergo Tsilk 1. koht
Rasmus Pohlak 2. koht
Erik Gruša 3. koht
link1
Salaspils CUP 2017
07.10.2017
Läti, Salaspils





Veronika Jakovleva 1. koht
Ronald Smorodin 1. koht
Artur Ukolkin 2. koht
Erik Šumilov 2. koht
Veronika Jakovleva 2. koht jõulöök
Ronald Smorodin 2. koht jõulöök
Artur Ukolkin 3. koht jõulöök
Erik Šumilov 1. koht jõulöök
link1
Ambassador CUP 2017
Vantaa, Finland


Jana Šumilova 2. koht
Hardi Heero 2. koht
Karlis Kartas 2. koht
Oleg Babkin 2. koht
link1
Vilnius OPEN 2017
11.11.2017
Vilnius, Leedu



Daniil Rogožkin 2. koht -80kg senior
Ronald Smorodin 2. koht -68kg junior
Violetta Mitjuhhina 2. koht -51kg junior
Anete Alice Orumaa 3. koht -59kg junior
Karina Jakovleva 3. koht -59kg junior
Kristiina Küngas 3. koht -52kg cadet
link1, link2, link3
Jelgava CUP 2017
12.11.2017
Jelgava, Läti



Karina Jakovleva 1. koht -52kg junior
Anete Alice Orumaa 1. koht -55kg junior
Ronald Smorodin 1. koht -68kg junior
Karina Jakovleva 2. koht -55kg junior
Jana Šumilova 2. koht -48kg junior
Daniil Rogožkin 3. koht -80kg senior
link1
Ambassador CUP 2017
09.12.2017
Tallinn












Jana Šumilova 1. koht A-DIV
Daniil Rogožkin 1. koht A-DIV
Tsergo Tsilk 1. koht B-DIV
Emilia Danilova 1. koht B-DIV
Karina Jakovleva 2. koht A-DIV
Ronald Smorodin 2. koht A-DIV
Artur Ukolkin 2. koht A-DIV
Andrei Aksjonov 2. koht B-DIV
Erik Šumilov 2. koht A-DIV
Samantha Kadõmova 2. koht B-DIV
Veronika Jakovleva 2. koht A-DIV
Rasmus Pohlak 2. koht B-DIV
Hardi Heero 3. koht A-DIV
Mario Leskinen 3. koht B-DIV
Lusija Boldin 3. koht B-DIV
Chris Peterson 3. koht B-DIV
link1, link2, link3, link4